ENFORMA OÜ veebipoe eesmärgiks on pakkuda kõike tarvilikku eelkõige seiklussportlastele ja rogainijatele ning teistele aktiivseile liikujaile.

Meil on väga pikaajalised kogemused seiklusüritustel osalemises. Alates 2010 oleme korraldanud väga palju aktiivse liikumise üritusi nii tõsisportlastele kui vahvaile liikumisharrastajaile. Seetõttu oskame me oma klientidele pakkuda parimat varustust.

Veebipoe esimesed kaubad on Enforma spordisokid. Enforma on kõrgekvaliteedilisi spordisokke tootnud alates aastast 1991, kuid ettevõtte tootmiskogemised ulatuvad aastasse 1918. Enforma sokid valmivad kõige kaasaegsema tehnoloogia ja materjalide abil. Pidev tootearendus ja testimine tipptegijate abil ka ekstreemsetes tingimustes on taganud klientide rahulolu aastakümnete vältel.

Enforma tootevalikus on sokid matkajaile, jooksjaile, nii mäe- kui murdmaasuusatajaile, golfareile, käsipallureile, rattureile, kanuutajaile, tennisistidele, mootorrattureile, jahimeestele ja kompressioonsäärised.

Erinevalt teistest tootjatest kasutatakse erinevate suurustega Enforma sokkidel samu materjale, disaine ja tehnoloogiaid ning saavutatakse sama funktsionaalsus nii väikestel lastesokkidel (suurus 24) kui suurimail täiskasvanute sokkidel (suurus 47).