KAUBA VALIMINE
XTT veebipoest ostu sooritamiseks tuleb Teil veebipoes luua oma konto. Konto saate luua ka peale soovitud kaupade välja valimist.

Kui oled leidnud sobiva kauba vajuta nuppu "Lisa ostukorvi".

Ostukorvi sisuga saate tutvuda igal e-poe lehel paremas ülanurgas oleva valikuga Ostukorv. Ostukorvi lehel saate muuta tellitavate kaupade koguseid ja vaadata kohaletoimetamise kulusid. Ostukorvi sisu on püsiv kogu Teie e-poe külastuse aja – see tähendab, et Te saate ostukorvi lehelt lahkuda ning sinna tooteid lisada ilma, et juba Ostukorvis olevad kaubad ja kogused muutuksid.

Kaupade valimisel saate kasutada ka kaupade võrdlemist. Kauba lisamiseks tootevõrdlusse vajutage tootelehel tekstil: Lisa võrdlusse. Tootevõrdlusesse lisatud tooteid saate võrrelda kogu veebipoe kasutamise seansi ajala.

Samuti saate enesele luua soovinimekirja toodetest, mis Teile silma jäid ja mida soovite ehk hiljem soetada. Kauba soovinimekrija lisamiseks klõpsake tootelehele tekstil: Lisa soovide nimekirja. Soovide nimekiri talletub Teie konto andmete juures ja on taaskasutatav ka järgmise veebipoe kasutamise seansi ajal.

KAUBA TELLIMINE
Kui olete kõik soovitud kaubad Ostukorvi lisanud siis saate vormistada tellimuse vajutades Ostukorvi lehel nuppu "Vormista tellimus" Tellimuse vormistamiseks tuleb Teile e-poodi sisse logida.

Tellimuse vormistamisel saate üle vaadata arve andmed, kohaletoimetamise andmed ja lisada tellimusele märkusi. Saate tutvuda kaupade tagastamistingimustega ning kinnitada tellimuse. 

Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teie konto meiliaadressile kontrollteatis/tellimuse info. Juhul kui teie postkasti pole infot laekunud siis kontrollige kas registreerimisel sisestatud e-posti aadress on õige ja kas Teie postkastis on vaba ruumi uute teadete vastuvõtmiseks. Vaadake ka üle kas rämpsposti filter ei ole ekslikult saatnud teatist rämpsposti kausta. Küsimuste tekkimisel kirjutage e-posti aadressile info@xtt.ee

Tellimuse vormistamisel valitud makseviis "Pangaülekanne" ei kohusta Teid koheselt kauba eest tasuma. Kõigepealt me kontrollime toote saadavust ning seejärel saadame Teile ööpäea jooksul tasumiseks e-mailiga arve. 

Palume arve tasuda 5 tööpäeva jooksul. Kui arve jääb selle perioodi jooksul tasumata siis tellimus tühistatakse.

KAUBA KOHALE TOIMETAMINE
XTT veebipoest ostetud kaubad toimetatakse kohale SmartPOSTiga. SmartPOSTi transpordikulu tasub ostja ja see lisatakse kauba arvele. SmartPOSTI pakiautomaatide asukohad leiad siit.

Kaupade saatmine toimub Kolmapäeviti. Kolmapäeval saadame kõik kaubad, mille eest on Teisipäevaks tasutud.

Paki jõudes sihtkoha pakiautomaati, saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks on vaja automaadi juures sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Seejärel tagastatakse pakk saatjale.

KAUPADE TAGASTAMINE
Kui ostetud kaup Teile ei sobi või on sel puudused, on Teil õigus see meile tagastada. Kauba tagastamistingimustega tutvu SIIN.