PRIVAATSUSPOLIITIKA

XT Teenused OÜ veebipood pood.xtt.ee kaitseb klientide ja kasutajate privaatsust. Kasutades XT Teenused veebipoodi nõustute Te käesoleva Privaatsuspoliitikaga. XT Teenused OÜ jätab endale õiguse vajadusel Privaatsuspoliitikat muuta.

Millised andmeid me talletame ja miks?

Selleks, et täita Teie poolt tehtud tellimusi ja pakkuda parimat veebipoe teenust talletame me Teie isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Sellisteks andmeteks on näiteks: Teie nimi, aadress, postiindeks, e-posti aadress ja telefoninumber.

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele, võib XT Teenused OÜ veebipood sisestatud andmeid kasutada kasutajatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks ning Teie nõusolekul ka toodete või teenuste pakkumiseks.

XT Teenused OÜ võib vajadusel avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab XT Teenused OÜ’le  teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on e-poes müüdavate kaupade tarnijad, kohaletoimetajad, veebilehe hooldajad ja turundus.

Te saate anda XT Teenused OÜ’le õiguse kasutada talletatud teavet ka reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks kasutajale. Kasutajal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik müügilepingu täitmiseks. Kasutaja nõudmisel kustutab XT Teenused OÜ kasutaja kõik andmed.

Turvalisus

XT Teenused OÜ veebipood omab vajalikke meetmeid, et kaitsta kogutud andmete privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

XT Teenused OÜ ei ole vastutav mis tahes "varastatud" andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud "vaheltlõigatud" andmete kasutamisest volitamata viisil.